Home   Bachelor Algemene Cultuurwetenschappen   Staf

Staf Kunst en Cultuurwetenschappen

Head of Department

 

Name and Contact Information

Personal Page

Eijck, prof. dr. C.J.M. van (Koen)
room L2-12, tel: 408 2461
vaneijck@remove-this.eshcc.eur.nl

Personal page

 Members

Abbing, dr. H. (Hans)
abbing@remove-this.eshcc.eur.nl

 

Berkers, dr. P.P.L. (Pauwke)
room L2-07, tel: 408 2475
berkers@remove-this.eshcc.eur.nl

Personal page

Bevers, prof.dr. A.M. (Ton)
room L2-05, tel: 408 2447
bevers@remove-this.eshcc.eur.nl

 

Bolderman MA, S.L. (Leonieke)
room L2-26, tel: 408 2879
bolderman@remove-this.eshcc.eur.nl

 Personal page

Boross MA, B. (Balázs)
room L2-026, tel:
boross@remove-this.eshcc.eur.nl

 Personal page

Braden, dr, L. (Laura)
room L2-33, tel:
braden@remove-this.eshcc.eur.nl

Personal page

Carmo MA, J.A. do (Aldo)
room L2-02, tel: 408 8621
docarmo@remove-this.eshcc.eur.nl

 

Dekker, dr. E. (Erwin)
room L2-35, tel: 408 2460
e.dekker@remove-this.eshcc.eur.nl

Personal page

Dool MA, C.J. van den (Jaco)
room L2-021, tel: 408 2469
vandendool@remove-this.eshcc.eur.nl

Personal page

Duijvendijk, drs. J.F.C. van (Rolien)
room L2-15, tel: 408 2442
vanduijvendijk@remove-this.eshcc.eur.nl

 

Eijck, prof. dr. C.J.M. van (Koen)
room L2-16, tel: 408 2461
vaneijck@remove-this.eshcc.eur.nl

Personal page

Es MA, N. van (Nickey)
room L2-26, tel: 408 2879
vanes@remove-this.eshcc.eur.nl 

Personal page

Fjeldsted, MA T (Thora)
fjeldsted@remove-this.eshcc.eur.nl

 

Halbertsma, prof.dr. M.E. (Marlite)
halbertsma@remove-this.eshcc.eur.nl

Personal page


Handke, dr. C.W.(Christian)
room L2-23, tel 408 2463
handke@remove-this.eshcc.eur.nl

Personal page

Janssen, prof.dr. M.S.S.E. (Susanne)
room L3-125, tel: 408 2443
s.janssen@remove-this.eshcc.eur.nl

Personal page

Jiang, L. (Lili)
room L3-26, tel: 408 8621
jiang@remove-this.eshcc.eur.nl

 

Kersten dr., A. (Annemarie)
room L3-92, tel: 408 9132
kersten@remove-this.eshcc.eur.nl

Personal page

Klamer, prof.dr. A. (Arjo)
room L2-02, tel: 408 8621
klamer@remove-this.eshcc.eur.nl

Personal page

Korsten, prof.dr. F.W.A. (Frans-Willem)
room L2-01, tel: 408 2445
korsten@remove-this.eshcc.eur.nl

Personal page

Kotipalli, P. (Priyatej)
room L2-26
kotipalli@remove-this.eshcc.eur.nl

 

Langeveld, prof. dr. C.B.G. (Cees)
room L2-22, tel: 408 0731
langeveld@remove-this.eshcc.eur.nl

Personal page

Lavanga, dr. M. (Mariangela)
room L 2-09 tel: 408 2459
lavanga@remove-this.eshcc.eur.nl

Personal page

Leeuwen, drs. M.J.M. (Mariëlle) van
room L 3-53 tel: 408 2491
studentadvisor.cs@remove-this.eshcc.eur.nl

 

Linden MA, D.C. van der
room L2-032
vanderlinden@remove-this.eshcc.eur.nl


Michael, J. MSc. (Janna)
room L2-01, tel: 408 2445
michael@remove-this.eshcc.eur.nl

Personal page

Poecke MA, N. van (Niels)
room L2-025, tel: 408 2798
vanpoecke@remove-this.eshcc.eur.nl

Personal page

Petrova, drs. L.A. (Lusi)
room: L2-02, tel: 408 8621
petrova@remove-this.eshcc.eur.nl

 

Pott, prof.dr. H.J. (Heleen)
room L2-01, tel: 408 2445
pott@remove-this.eshcc.eur.nl

Personal page

Ragsdale MA, D.E. (Diane)
room L 2-11, tel: 408 0731
ragsdale@remove-this.eshcc.eur.nl

Personal page

Rasterhoff MSc
room L2-012
rasterhoff@remove-this.eshcc.eur.nl

 

Rees, Dr. C.J. van (Cornelis)
room: L3-45, tel: 408 2487
vanrees@remove-this.eshcc.eur.nl

 

Reijnders, dr. S.L. (Stijn)
room: L2-20, tel: 408 8889
reijnders@remove-this.eshcc.eur.nl

Personal page

Ribbens, Prof. dr. K. (Kees)
room: L3-63, tel: 408 2493
ribbens@remove-this.eshcc.eur.nl

Personal page

Ruijter, drs. M. (Marije)
room: L2-015, tel: 408 2442
ruijter@remove-this.eshcc.eur.nl

 

Schaap MSc, J.C.F. (Julian)
room L2-001, tel: 408 2458
j.schaap@remove-this.eshcc.eur.nl

 Personal page

Siebinga, MA A. (Annefleur)
room L2-10
siebinga@remove-this.eshcc.nl

 

Sniekers, MA. M. (Malou)
room L2-01, tel: 408 2445
sniekers@remove-this.eshcc.eur.nl

Personal page

Stevens, ir. G.W.M. (Geert)
room L2-33, tel: 408 2488
stevens@remove-this.eshcc.eur.nl

 

Strooper MA, L.J.L.M. de (Liesbeth)
room L2-35, tel: 408 2460
destrooper@remove-this.eshcc.eur.nl

Personal page

Vecco, dr. M.F.R. (Marilena)
room L2-17, tel: 408 2447
vecco@remove-this.eshcc.eur.nl

Personal page

Verdaasdonk, dr. M.D. (Dorothée)
verdaasdonk@remove-this.eshcc.eur.nl

 

Vermeylen, dr. F.R.R. (Filip)
room L2-14, tel: 408 2474
vermeylen@remove-this.eshcc.eur.nl

Personal page

Waysdorf MA, A.S. (Abby)
room L2-26, tel: 408 2879
waysdorf@remove-this.eshcc.eur.nl

Personal page